תוצאות אימון לטווח הקצר ולטווח הארוך  
     
 
  דף הבית    מחקרים על EMS   תוצאות אימון לטווח הקצר ולטווח הארוך
     
     

 
תוצאות אימון לטווח הקצר ולטווח הארוך
     
  צרו קשר  
   
     
 
  סניף רחובות
  רחוב פרופ' אופנהיימר 10
  סניף בית חנינה
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  המרכז והשרון
  זכיינות EMS
 
 
     
  שעות פעילות  
   
     
  א' - ה' השעות 8:00-22:00
  יום ו’ בין השעות 8:00-15:00

 
 
     
  המתאמנים שלנו  
   
     
 
 
 
     
     
  תמונות  
   
     
 
 
     
  בפייסבוק  
   
     
   
     
     
     
 
 

תוצאות אימון לטווח הקצר ולטווח הארוך על מדדי אבחון המתקשרים לכוח בעקבות גירוי מכאני וחשמלי

(Speicher, U./ Nowak, S/ Schmithusen J./ Kleinoder, H./ Mester, J., אוניברסיטת הספורט הגרמנית שבעיר קולון, 2008: פורסם בתוך "רשת תקשורת הספורט הרפואי" 04/2007, בין השאר).

מטרת המחקר

מטרת המחקר הנוכחי הייתה להשוות בין שיטות אימון הכוח הקלאסיות לבין שיטת אימון ה- EMS הדינאמי של כל הגוף בכל הנוגע להשפעות האימונים השונים על מדדי הכוח והמהירות.

שיטת המחקר

80 סטודנטים בתחום הספורט חולקו באופן אקראי ושווה לקבוצות אימון קלאסיות של הגדלת שריר, כוח מרבי, מהירות וסיבולת שריר, לתהליך המודרני של אימון EMS ורטט לכל הגוף, כמו גם הורכבו שתי קבוצות מעורבות, אימון EMS של כל הגוף/הגדלה של השריר ורטט/הגדלה של השריר.

קבוצות האימון הקלאסי עבדו על מבנה השרירים בעזרת תרגילי כפיפה ופשיטה של הרגליים באמצעות מכשירים (Gym80) בקרב הקבוצות המתאימות ב-3 סדרות אימונים עם מגוון משקלים נוספים (30-90%, 3-15 חזרות). קבוצות האימון בשיטת ה- EMS ביצעו תרגילים של צעדים לצדדים וכפיפות ברכיים ללא הוספת משקולות (עומס/אינטרוול 6 שניות/ 4שניות, תדר פולס חשמלי 85 הרץ, רוחב פולס חשמלי 350µs, פולס חשמלי מלבני דו קוטבי (60% עוצמה).

קביעת התקן נעשתה באמצעות ביו פידבק חזותי. האימון בוצע בתדירות של פעמיים בשבוע למשך תקופה של 4 שבועות. נערכו מבחנים בנקודת הכניסה לתכנית האימונים ובנקודת היציאה עם ביום תקופת האימונים באמצעות מכשירים לאבחון כוח לפני ולאחר אימון כמו גם לאחר שלב התחדשות של שבועיים. הדינמיקה נמדדה באמצעות התפקוד (כוח X מהירות) בעזרת תוספת של 40% ו-60% עומס במגוון זוויות.

 

תוצאות

לכל סוגי אימוני הכוח הייתה היכולת לשפר באופן משמעותי את התפקוד המרבי. הכוח המרבי הציג את השיפור הגדול ביותר, 16% שהשתייכו לקבוצת האימונים להגדלת השריר, לאחר מכן 9-10% עבור קבוצת שיטת אימון ה- EMS. רק הקבוצות שהתאמנו בשיטת ה- EMS הציגו שיפור משמעותי במדד המהירות. תפקוד המהירות שנמדד השתפר ב-30% לערך – הרבה יותר מהשיפור שנראה בעקבות שיטות אימון קלאסיות (16-18%). נתון זה נובע לכאורה בשל השליטה הישירה שיש לשיטת אימון ה- EMS על סיבי השריר עם העווית המהיר.

תכניות אימון מעורבות כגון אימון EMS ביחד עם אימון קלאסי להגדלת (נפח) השריר מציגות את השינויים הטיפוסיים הנובעים כתוצאה משני גירויי האימון (עלייה מרבית של 75 בכוח ו-12% שיפור בתפקוד).
שילובים בין משטרי אימון קלאסיים ומודרניים היו יכולים להיפתח ולהבטיח הגדרת תצורות של גירויים. יש להדגיש במיוחד את ההשפעות לטווח הארוך שיש לאימון ה- EMS לכל הגוף. התמריצים הגדולים ביותר בתפקוד נראו לאחר תקופת התחדשות של שבועיים.

מסקנה

בהשוואה למגוון סוגי האימון להמרצת הכוח והמהירות, אימון EMS דינמי לכל הגוף בעזרת miha bodytech הוכחה כשיטת אימון יעילה ביותר. אימון EMS של כל הגוף הייתה צורת האימון היחידה עם היכולת לשפר את התפקוד הספורטיבי המרבי בכל הקשור למדד מהירות התנועה. נוסף על כך, השפעות ניכרות לטווח הארוך פותחות אפשרויות חדשות בתחום תיקוף האימון. כמות מוקצבת בקפידה של אימון EMS לכל הגוף ביחד עם ביצוע דינאמי של תנועה מייצגים שילוב מבטיח בין אימון כוח לאימון מהירות


 
 
 
 

אודות המועדון

 
מכון הכושר אשר חוסך זמן!

מכון כושר בירושלים אשר גאה להיות אחד הראשונים ולהביא לכם את טכנולוגית אי אם אס החדשנית והיחודית לכאן לישראל לאחר שכבשה את אירופה!

מחקרים רבים של אוניברסיטת ביירוייט, נירנברג, מרכז הלב בד אוינהאוזן ועוד מוכיחים את היעילות הגבוהה שלה. 
עכשיו תורכם!
 

היתרונות

   
חיטוב וחיזוק הגוף
חיזוק ובניית השריר
שריפת שומנים והצרת היקפים
שיקום בעיות מפרקים וגב
טיפול ומניעת צלוליטיס
חיזוק שרירי רצפת אגן
טיפול ושיקום לאחר פציעות ספורט
 

צור קשר

אימון עד הבית במרכז והשרון
אימון עד הבית בירושלים והסביבה
 רחובות, רחוב פרופ' אופנהיימר 10
0722-791-666
info@emsgym.co.il
ימים א-ה 08:00-22:00 /  יום ו’ 08:00-15:00
   
ברשתות החברתיות
    
 

לסניף הקרוב לאזור מגורך


  סניף רחובות
  רחוב פרופ' אופנהיימר 10
  סניף בית חנינה
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  המרכז והשרון
  זכיינות EMS
 


 
 
חדר כושר | מאמן כושר | אימון כושר | מדריך כושר | מאמן אישי | חדרי כושר | מועדוני כושר | עיצוב וחיטוב | סטודיו לכושר בירושלים | אימון בחדר כושר | אימון כושר אישי בראשון לציון | אימונים אישיים בראשון לציון | חדר כושר בראשון לציון | Bodytec | Xbody | 
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים