גירוי חשמלי (EMS) בקרב חולי לב  
     
 
  דף הבית    מחקרים על EMS    גירוי חשמלי (EMS) בקרב חולי לב
     
     

 
גירוי חשמלי (EMS) בקרב חולי לב
     
  צרו קשר  
   
     
 
  סניף רחובות
  רחוב פרופ' אופנהיימר 10
  סניף בית חנינה
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  המרכז והשרון
  זכיינות EMS
 
 
     
  שעות פעילות  
   
     
  א' - ה' השעות 8:00-22:00
  יום ו’ בין השעות 8:00-15:00

 
 
     
  המתאמנים שלנו  
   
     
 
 
 
     
     
  תמונות  
   
     
 
 
     
  בפייסבוק  
   
     
   
     
     
     
 
 

האם הופל אימון ה EMS  למשמעותי עבור מניעה משנית

(Fritzsche, D./ Fruend, A/ Schenk, S/ Mellwig, K.-P./ Kleinoder, H./ Gummert, J./ Horstkotte, D., Bad Oeynhausen Heart Clinic, הרץ 2010: 35 (1): 34-40)

מטרת המחקר

ההשקפה על פיה אימון סיבולת מתון כחלק מתכנית מניעה משנית משפר את הערכת הסיכויים לחלות מאי ספיקה כרונית של הלב, זכתה לתוקף מספיק חזק. אולם, על סמך הניסיון, רק למספר קטן של מטופלים תחת השגחה, בעלי מוטיבציה גבוהה וצעירים יותר ברובם, ניתן להגיע באמצעות טיפול משלים וממשוך באמצעות ספורט במסגרת האימון הקליני. הניסיון האישי שלנו עם שיטת EMS לכל הגוף עם מטופלים הסובלים מאי ספיקה של הלב מציג פוטנציאל שלא נצפה עד כה עבור טיפול בהתחדשות העצבים בעצם הזרוע, כטיפול בתופעות של מחלה דלקתית ומחלות בשרירי השלד בהקשר של מחלת CHI מערכתית. בניגוד לרקע זה, ההשפעה והקבלה של שיטת EMS לכל הגוף בקרב מטופלים הסובלים מאי ספיקה של הלב, נחקרו.

שיטת המחקר

15 מטופלים שאובחנו באופן רשמי כסובלים מ- CHI השלימו תכנית אימונים בת 6 חודשים (EMS לכל הגוף) בעזרת מכשיר תוצרת miha bodytech. מדדי הגרייה הוגדרו כ- 80 הרץ ו-300µs עם פולס חשמלי של 4 שניות והפסקה של 4 שניות בין פולס חשמלי אחד לשני במשך פרק זמן של 20 דקות, אשר לווה בהרפיה בטווח של 100 הרץ. המטופלים בחרו בעצמם את האמפליטודה (mA) והתחושה הסובייקטיבית של "כיווץ השריר/תחושת הזרם" נקבעה בשלב 8 מתוך סולם 10 שלבים.

האימון התאפיין ב-40 עד 70 חזרות בחלק המרכזי שלו, עם תרגילים אשר בוצעו במצבי אחיזה איזומטריים ותרגילי תנועה דינמיים. אי ספיקה של הלב הוערך במסגרת בדיקה ראשונית ולאחר שלושה ושישה חודשים של אימון באמצעות spiroergometry, בדיקת EKG ובדיקת אקו של הלב: המצב המטבולי כולל קריאטין פוספוקינאז (CK) ולקטט דהידרוגנאז (LDH): נוסף על כך, נקבעה חלוקת המשקל ושומן הגוף (סולם עכבה חשמלית).

תוצאות

ניתן היה להראות עלייה של עד 96% בצריכת החמצן בסף אנאירובי (VO2AT 19.39[+-5.3] מ"ל/ק"ג משקל גוף [BW] לפני תחילת האימון: VO2AT 24.25 [+-6.34] מ"/ק"ג משקל גוף [BW] בסוף שלב האימון: P< 0.05). לחץ הדם הדיאסטולי ירד באופן משמעותי (psyst< 0.05: pdiast< 0.001), גדילת השריר עלתה ל-14% במשקל קבוע. שיטת האימון הייתה מוסכמת ב- 100% (ללא עזיבות באמצע). המטופלים ציינו כי התפקוד הסובייקטיבי שלהם היה גבוה יותר באופן משמעותי.

מסקנה

לראשונה, הציג המחקר את השפעת אימון ה- EMS בקרב מטופלים הסובלים מאי ספיקה של הלב. השיפור בהערכה הסובייקטיבית את התפקוד שלהם כמו גם את ייעול המדדים הפיזיולוגיים של השריר והמדדים המטבוליים עלו בהרבה על התוצאות שנתקבלו בעקבות סוגים מסורתיים ומקובלים של אימונים אירוביים כאמצעי שיקום ראשוני ומשני של אנשים עם בעיות בלב בקרב חולי CHI. לצורת האימון שנבחרה יש פוטנציאל גדול במסגרת טיפול בחולים הסובלים מאי ספיקה של הלב.


 


 
 
 
 

אודות המועדון

 
מכון הכושר אשר חוסך זמן!

מכון כושר בירושלים אשר גאה להיות אחד הראשונים ולהביא לכם את טכנולוגית אי אם אס החדשנית והיחודית לכאן לישראל לאחר שכבשה את אירופה!

מחקרים רבים של אוניברסיטת ביירוייט, נירנברג, מרכז הלב בד אוינהאוזן ועוד מוכיחים את היעילות הגבוהה שלה. 
עכשיו תורכם!
 

היתרונות

   
חיטוב וחיזוק הגוף
חיזוק ובניית השריר
שריפת שומנים והצרת היקפים
שיקום בעיות מפרקים וגב
טיפול ומניעת צלוליטיס
חיזוק שרירי רצפת אגן
טיפול ושיקום לאחר פציעות ספורט
 

צור קשר

אימון עד הבית במרכז והשרון
אימון עד הבית בירושלים והסביבה
 רחובות, רחוב פרופ' אופנהיימר 10
0722-791-666
info@emsgym.co.il
ימים א-ה 08:00-22:00 /  יום ו’ 08:00-15:00
   
ברשתות החברתיות
    
 

לסניף הקרוב לאזור מגורך


  סניף רחובות
  רחוב פרופ' אופנהיימר 10
  סניף בית חנינה
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  המרכז והשרון
  זכיינות EMS
 


 
 
חדר כושר | מאמן כושר | אימון כושר | מדריך כושר | מאמן אישי | חדרי כושר | מועדוני כושר | עיצוב וחיטוב | סטודיו לכושר בירושלים | אימון בחדר כושר | אימון כושר אישי בראשון לציון | אימונים אישיים בראשון לציון | חדר כושר בראשון לציון | Bodytec | Xbody | 
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים