אימון EMS של כל הגוף בקרב מכוני כושר  
     
 
  דף הבית    מחקרים על EMS    אימון EMS של כל הגוף בקרב מכוני כושר
     
     

 
אימון EMS של כל הגוף בקרב מכוני כושר
     
  צרו קשר  
   
     
 
  סניף רחובות
  רחוב פרופ' אופנהיימר 10
  סניף בית חנינה
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  המרכז והשרון
  זכיינות EMS
 
 
     
  שעות פעילות  
   
     
  א' - ה' השעות 8:00-22:00
  יום ו’ בין השעות 8:00-15:00

 
 
     
  המתאמנים שלנו  
   
     
 
 
 
     
     
  תמונות  
   
     
 
 
     
  בפייסבוק  
   
     
   
     
     
     
 
 

מחקר רב מרכזי שנערך על השימוש באימון EMS של כל הגוף בקרב מכוני כושר

(VATTER, J., , האוניברסיטה של ביירוית, 2003: פרסום AVM Verlag, מינכן 2010).

מטרת המחקר

מטרת מחקר זה הייתה לגלות האם ניתן להשיג שינויים חיוביים בכל הנוגע לכוח, אנתרופומטריה, מודעות לגוף, מצב רוח, גורמי בריאות כלליים, כאבי גב ובריחת שתן בעקבות שימוש בשיטת אימון EMS של כל הגוף במסגרת בדיקה בשטח.

שיטת המחקר

במכוני הכושר שלנו, 134 נבדקים מתנדבים (102 נשים ו-32 גברים) בגיל ממוצע של 42.5 שנים, נחקרו, נבדקו והושוו לקבוצת בקרה (n=10) ונבדקו על סמך גיל ומגדר לפני תכנית האימונים ושישה שבועות לאחר השלמת תכנית האימונים. מחקר זה כלל הגדרה של כוח מרבי, סיבולת גופנית, משקל גוף, אחוז שומן בגוף, היקף מותניים, תדירות ועוצמת התלונות על כאבי הגב ועל בריחת השתן, כמו גם מצב תלונות כללי, מצב רוח, חיוניות, יציבות של הגוף וקווי מתאר הגוף. 12 מפגשי האימון נערכו בתדירות של שני אימונים בשבוע בעזרת מדדי האימון הבאים: משך זמן הפולס החשמלי = 4 שניות/4 שניות, 85 הרץ, פולסים חשמליים מלבניים, רוחב פולס = 350 שניות. המפגש החל בפרק זמן של כ- 25 דקות אימון, שבמהלכו נעשה שימוש במגוון מצבי אימון סטטיים, ולאחר מכן נכלל פרק זמן כולל של 10 עד 15 דקות התרגלות. מפגש האימון הסתיים עם תכנית הרפיה שנמשכה 5 דקות (משך זמן פולס חשמלי של שנייה אחת, משך אינטרוול בין פולס חשמלי אחד לשני של שנייה אחת, תדר פולס חשמלי = 100 הרץ, פולסים חשמליים מלבניים ורוחב פולס חשמלי של 150 שניות).

תוצאות

82.3% מהנבדקים ציינו הפחתה בכאבי הגב שלהם, 29.9% מתוכם היו נטולי כאבים לאחר השלמת תכנית האימונים. 40.3% מתוכם התלוננו על כאבים כרוניים לפני תכנית האימונים ו-9.3% מתוכם התלוננו על כאבים כרוניים לאחר השלמת תכנית האימונים. 75.8% מתוכם ציינו הטבות בבעיית בריחת השתן ו-33.3% מתוכם לא סבלו יותר מתופעות של בריחת שתן לאחר השלמת תכנית האימונים. מספר הבעיות הרפואיות הצטמצם בצורה חדה (ב- 50% בערך). הכוח המרבי עלה ל-12.2% וסיבולת השריר עלתה ל-69.3%. נשים הפיקו משיטת אימון זו יותר תועלת מגברים (13.6% לעומת 7.3%). 18 נבדקים הפסיקו את האימונים בטרם עת. לא זוהו שינויים בקרב קבוצת הבקרה.

מדדי משקל הגוף וה- BMI נשארו למעשה זהים. אחוז שומן הגוף ירד ב- 1.4% בקרב קבוצת האימון: אחוז שומן הגוף עלה ב- 6.7% בקרב קבוצת הבקרה. הנבדקים הצעירים יותר אשר ביצעו את האימונים ירדו יותר במשקל מאשר הנבדקים המבוגרים יותר: לא נמצאו הבדלים תלויי מגדר או משקל. בקרב הנשים שביצעו את האימונים, היקפי הגוף צומצמו באופן משמעותי באזור בית החזה (-0.7 ס"מ), באזור מפרק הירך (-0.4 ס"מ), באזור המותניים (-1.4 ס"מ) ובאזור הירכיים (-1.1 ס"מ). בקרב הגברים, ההיקפים צומצמו באזור המותניים (-1.1 ס"מ) ביחד עם צמיחה מקבילה בהיקף באזור הזרוע העליונה (+1.5 ס"מ), באזור בית החשה (+1.2 ס"מ) ובאזור מפרק הירך (+0.3 ס"מ). קבוצת הבקרה לא הציגה שיפור מכל סוג שהוא ועלייה בהיקפים באזור המותניים והירכיים במהלך אותה מסגרת זמן.

שיפור בתחושה הפיזית, כאשר 83.0% הציגו ירידה בלחץ, 89.1% הציגו יציבות גדולה יותר ו-83.8% הציגו תפקוד גבוה יותר. 86.8% הבחינו בהשפעות חיוביות של האימונים על קווי מתאר הגוף. 90.0% מהמשתתפים הסתכלו על האימונים בצורה חיובית. עוצמות גבוהות הביאו לידי הטבות משמעותיות יותר עבור מטופלים עם תלונות אולם צמצמו את שכיחות הכאבים בשרירים.

מסקנה

אימון EMS של כל הגוף מייצג שיטה משכנעת להפחתת התלונות השכיחות על כאבים בגב ועל בריחת שתן. העליות בעוצמה תואמות את החוויה עם אימון כוח קונבנציונאלי, ובדרכים מסוימות אף נחשבות לטובות יותר. היבט קווי מתאר הגוף ומצב הרוח מעניינים את הגברים ואת הנשים בכל הגילאים. מכאן שאימון EMS של כל הגוף נחשב לצורת אימון יעילה הפונה לקשת רחבה של קבוצות יעד.
 


 
 
 
 

אודות המועדון

 
מכון הכושר אשר חוסך זמן!

מכון כושר בירושלים אשר גאה להיות אחד הראשונים ולהביא לכם את טכנולוגית אי אם אס החדשנית והיחודית לכאן לישראל לאחר שכבשה את אירופה!

מחקרים רבים של אוניברסיטת ביירוייט, נירנברג, מרכז הלב בד אוינהאוזן ועוד מוכיחים את היעילות הגבוהה שלה. 
עכשיו תורכם!
 

היתרונות

   
חיטוב וחיזוק הגוף
חיזוק ובניית השריר
שריפת שומנים והצרת היקפים
שיקום בעיות מפרקים וגב
טיפול ומניעת צלוליטיס
חיזוק שרירי רצפת אגן
טיפול ושיקום לאחר פציעות ספורט
 

צור קשר

אימון עד הבית במרכז והשרון
אימון עד הבית בירושלים והסביבה
 רחובות, רחוב פרופ' אופנהיימר 10
0722-791-666
info@emsgym.co.il
ימים א-ה 08:00-22:00 /  יום ו’ 08:00-15:00
   
ברשתות החברתיות
    
 

לסניף הקרוב לאזור מגורך


  סניף רחובות
  רחוב פרופ' אופנהיימר 10
  סניף בית חנינה
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  איזור ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  ירושלים והסביבה
  Ems Gym On Wheels
  המרכז והשרון
  זכיינות EMS
 


 
 
חדר כושר | מאמן כושר | אימון כושר | מדריך כושר | מאמן אישי | חדרי כושר | מועדוני כושר | עיצוב וחיטוב | סטודיו לכושר בירושלים | אימון בחדר כושר | אימון כושר אישי בראשון לציון | אימונים אישיים בראשון לציון | חדר כושר בראשון לציון | Bodytec | Xbody | 
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים